З Різдвом Христовим! Всім мира, добра та затишку у рідних оселях! Зображення

Sonido-DIY система

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 22
Повідомлень: 21932
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Has thanked: 23403 times
Been thanked: 13872 times
Вік: 56

Re: Sonido-DIY система

#176

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

robi-k писав:Я також зробив обновку в моїй системі: підсилувач XTZ ClassA100D3 змінив на ламповий вусь (основан на схемі від AudioResearch): PushPull, 2x30W, вихідні лампи підібраний квартет із 6L6GC, управління з пульта ДУ, є режим підсилувача потужності (для того, чтоб інтегрирувати його в мій ДК).
Звук у лампового підсилувача набагато кращій ;)

А кто делал усь?
Аватар користувача
robi-k
новичок
Пости в темі: 2
Повідомлень: 67
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:25
Звідки: Szekesfehervar/Budapest
Has thanked: 74 times
Been thanked: 33 times
Вік: 48

Re: Sonido-DIY система

#177

Непрочитане повідомлення robi-k »

Один венгерский мастер (ник-имя dyscus). Он уже свыше 30 лет занимается в основном изготовлением трансформаторов (как для SE и PP ламповых усилителей, так и для ЦАП-ов), но и на заказ изготавливает и полную сборку усилителей.
Фото собранного уся:
Зображення

Ну и пару фото с платы:
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#178

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

був шановний Yurion в гостях. У прогулянці по місту нам склав компанію alex-rael, але молодий тато мусив увечорі, на самій цікавій частині візиту, відбути додому )

Вперше мав змогу помацати відомого китайця QLS, правда адекватного порівняння не вийшло із комбайном, бо була мальоха проблема із міжблоками (в хазяйстві "аби шо", бо в комбайн жеж.., а в ньому всередені як міжблок впаяне Тернопільське срібло).

Цікаво було SD карту через адаптер СДтуЮСБ послухати, не почув явної різниці із флешкою напряму.

Із прослуханих треків Юри мені вставило більш за все Private Investigation Нопфлера, і якийсь заборістий український джаз-рок. Юра ще включав Rush, B.Sabbath, якийсь олдовий блюз.

Приємно було познайомитись "наживо" :drinks: І звернув увагу на різницю між спілкуваннм філів і меломанів: з меломаном 80% про музику і концерти, 20% - про апаратуру, з філами навпаки все. Юра точно меломан :)

P.S. фотами мучте Юру, в мене немає)
Аватар користувача
Yurion
слушатель
Пости в темі: 8
Повідомлень: 684
З нами з: 18 листопада 2011, 09:27
Звідки: Киев
Has thanked: 2011 times
Been thanked: 839 times
Вік: 57

Re: Sonido-DIY система

#179

Непрочитане повідомлення Yurion »

Володя, фото я выложу на следующей неделе, когда вернусь в Киев. Их немного подготовить нужно, а мне сейчас нечем. Это будет в ветке "Встречи форумчан".
Что касается твоей системы, готов поделиться впечатлениями сейчас. Прошло несколько дней с момента прослушивания, я снова обрел "психическое равновесие" :-)
Да, эмоции утихли, но впечатление не изменилось. Хочу отметить несколько моментов:
1. Тональный баланс правильный. По крайней мере звук очень похож на тот, который я слышал на концертах в разных залах, в том числе акустически подготовленных. Не заметил выпячивания каких-либо частот. На примере Флагманов я убедился, что от ШП динамиков можно добиться достаточного уровня высоких частот и отказаться от супертвитера.
2. Акустические системы рисуют трехмерную звуковую картину. Но, к сожалению, только в довольно ограниченном пятне. На большинстве записей было явное ощущение глубины сцены, что отчасти является результатом оптинальной расстановки АС в помещении. На некоторых треках я заметил "косяки" в сцене, которые не замечал при прослушивании этих же записей у себя дома. Например казалось, что музыканты расположены как бы в два яруса - одни над другими. Причем это было на записи 2016 года. Винтажные записи типа старого доброго Дайр Стрейтс звучат совершенно адекватно.
3. Масштабность и мощь звука. Звуковые образы мне показались несколько преувеличенными. Но учитывая размер помещения это не вызывает дискомфорта, а придает некоторую театральность звучанию. Бас могучий и быстрый притом. На уровне громкости вполне приемлемом для ушей начинает двигаться диван :-) Когда врубили первый альбом Блек Саббата, вроде как сами в грозу на кладбище оказались.
4. Удивительно, но я никаких рупорных призвуков не услышал.
5. Прослушали достаточное количество старой и новой музыки разных жанров (кроме БСО). Никаких жанровых предпочтений я не обнаружил.

В целом, мне система Володи очень понравилась. Однозначно оправдывает вложенные силы и средства.
Удивительное — рядом
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#180

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Yurion писав:2. Акустичне системы рисуют трехмерную звуковую картину. Но, к сожалению, только в довольно ограниченном пятне.


Дякую за відгук)

те що стерео панорама відлаштована під одного егоїста на дивані - так і є. Так одразу все і планувалось, це свідомо.
Масштаб як в перших рядах невеликого клубу, це теж було свідомо закладено в самій АС. Інакше бочки в натуральний розмір нє відать, да і в 45кв.м. загалом би все було б дуже і дуже скромненько.
В кімнатах 18-25м їм буде тісно однозначно.

По висоті непонятки я почув на одному запису якомусь, той джаз-рок де хтось із Міллєром разом. На іншому ти навпаки сказав, що співак-барабанщик якраз сидячи і співає.
Я по висоті якось вивіряв на тестовому треці де записані напівколом тарілки, починає перша знизу і потім кожна наступна вище і вище. Нахил АС впливав трохи на їх позиціонування, підшаманив тоді ногами і більше не повертавсь до питання...

Ну а рупорних призвуків не чути, бо геометрія рупора відповідна і фільтр .
Востаннє редагувалось 20 травня 2017, 14:11 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Yurion
слушатель
Пости в темі: 8
Повідомлень: 684
З нами з: 18 листопада 2011, 09:27
Звідки: Киев
Has thanked: 2011 times
Been thanked: 839 times
Вік: 57

Re: Sonido-DIY система

#181

Непрочитане повідомлення Yurion »

Saburov S.A.M. писав:По висоті непонятки я почув на одному запису якомусь, той джаз-рок де хтось із Міллєром разом. На іншому ти навпаки сказав, що співак-барабанщик як раз сидячи і співає.

Да, пожалуй странно звучал только один трек из тех, что мы слушали. Но я имел ввиду, что способность строить сцену по вертикали является достоинством твоей системы и позволяет слышать моменты, незаметные на обычной акустике. Что касается группы Раш, я немного напутал. Пел не ударник, а гитарист. Но он действительно пел сидя, так как еще на перкуссии играл.
Удивительное — рядом
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Sonido-DIY система

#182

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Yurion писав:Что касается группы Раш, я немного напутал. Пел не ударник, а гитарист. Но он действительно пел сидя, так как еще на перкуссии играл.

В Rush три музиканти (з самого початку до самого завершення виступів), вокалістом там був завжди лідер, фронтмен та басист (та по сумісництву - клавішник) - Geddy Lee. Сидіти (на сцені) він міг тільки у випадку гри на клавішних (з педальним басом).
:hi:
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 4048
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Has thanked: 1418 times
Been thanked: 5586 times
Вік: 68

Re: Sonido-DIY система

#183

Непрочитане повідомлення spiridon »

На фото венгерского усилителя лампочки непонятные ...я бы задумался
Юрик и ко мне заскочил на часок ..попили чай ...очень рад знакомству с таким положительным и увлеченным человеком !
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#184

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

alex-rael писав:В Rush три музиканти (з самого початку до самого завершення виступів), вокалістом там був завжди лідер, фронтмен та басист (та по сумісництву - клавішник) - Geddy Lee. Сидіти (на сцені) він міг тільки у випадку гри на клавішних (з педальним басом).
:hi:


Не знаю хто на чому грав)), але прозвучало дійсно як ніби вокаліст сидить.

А по БСО і (органу доречі теж), ми дійсно якось маху дали, в мене ж повно записів є... Але час проминув як одна хвилина.

Доречі, по висоті сцени - АС і кімната це все ясно, але nfrj; величезний внесок у локалізацію в моєму випаlку вносить усь на модулях від Pascal Audio. Чітко памятаю, як вперше його включив, s перша думка була: блін! Де була раніше така панорама?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#185

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Cаме смішне, це куди я у підсумку приплив по каблу.
4мм моножила Одескабель: розводка АС, акустичні (біваєр), силові 220в.
Правда якась вдала партія, чи шо - бо декілька інших варіантів такого пролетаріату нещадно мутили звук, цей ні. Продавці не могли зрозуміти чому я в них вперто шукаю саме цей випуск :rofl: , питали: Вам на вулицю, чи в хаті прокладати?

В цілому після переходу на біваєр і апгрейду фільтру - це вийшов самий оптимальний, в МОЄМУ випадку варіант. Хороша фірма додає якихось нюансів (не завжди в плюс), але немає ніякого бажання міняти при цьому. Правда, в нашій справі спокій - явище тимчасове :) , єщьо нє вєчєр).

Тобто, Юра, слухав ти у мене сплошняком одескабель))
Востаннє редагувалось 14 квітня 2017, 07:45 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Yurion
слушатель
Пости в темі: 8
Повідомлень: 684
З нами з: 18 листопада 2011, 09:27
Звідки: Киев
Has thanked: 2011 times
Been thanked: 839 times
Вік: 57

Re: Sonido-DIY система

#186

Непрочитане повідомлення Yurion »

У меня сейчас подходящий момент для экспериментов с одесскими кабелями. Не подойдут по звуку - пущу на электропроводку в сауне. Все равно покупать... :hi:
Удивительное — рядом
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Has thanked: 5960 times
Been thanked: 4804 times
Вік: 64

Re: Sonido-DIY система

#187

Непрочитане повідомлення mihail »

Извращенец ! :biggrin:
Кабеля від системи та в сауну !
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Sonido-DIY система

#188

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Yurion писав:У меня сейчас подходящий момент для экспериментов с одесскими кабелями. Не подойдут по звуку - пущу на электропроводку в сауне.

На прогрів??? Креативно :ok:
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 4048
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Has thanked: 1418 times
Been thanked: 5586 times
Вік: 68

Re: Sonido-DIY система

#189

Непрочитане повідомлення spiridon »

Володя -помню свои опыты с проводами в 90-х ))) у меня приличный результат был при полноценном двухкабельном подключении ...у тебя так или стоят перемычки? Или на конце разделяются просто?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#190

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

два кабеля прямо з уся, один до ШП з кондьором, інший до НЧ з дроселем
При чому пробував лишити 4мм на НЧ, а на ШП дати шось більш породисте і витончене - сумарний результат був гірший.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#191

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Yurion писав:У меня сейчас подходящий момент для экспериментов с одесскими кабелями. Не подойдут по звуку - пущу на электропроводку в сауне. Все равно покупать... :hi:


я маю вже декілька таких різних мотків, які лежать і чекають часу замінити люмінь на мансарді).
Серед них і одескабель є, "моделі" шо категорично не підійшли взагалі ніяк. Можу електрифікувати комусь сауну легко)
Востаннє редагувалось 14 квітня 2017, 07:16 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 22
Повідомлень: 21932
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Has thanked: 23403 times
Been thanked: 13872 times
Вік: 56

Re: Sonido-DIY система

#192

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Василич в чем то был прав по одескабелю...
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#193

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Макс, там кажуть дві контори вже - одес і одесА, чи шось таке. Крім того партії відрізняються. В мене було декілька різних - всі нещадно мутили звук. Цей шо підійшов, у моноваєрі теж мутив по ВЧ. але одразу показав класний мідбас, СЧ, і НЧ. А ось вже у біваєрі - з ним взагалі все встало на місця, по всьому диапазону. Правда грівся довго після скрутки (без скрутки був неповороткий увалєнь). І ізоляція - в тефлон.

Я спеціально хотів, щоб хтось незаангажований спочатку послухав систему, і лише тоді вже розповісти про кабельне бєзобразіє своє..
Востаннє редагувалось 21 січня 2019, 13:22 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Yurion
слушатель
Пости в темі: 8
Повідомлень: 684
З нами з: 18 листопада 2011, 09:27
Звідки: Киев
Has thanked: 2011 times
Been thanked: 839 times
Вік: 57

Re: Sonido-DIY система

#194

Непрочитане повідомлення Yurion »

Володя, а какой тип кабеля у тебя? НВМ?
Удивительное — рядом
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#195

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

пв-1, 4мм заплів у косу. Чорна вязка ізоляція, написано синім шрифтом пв-1 2015 одескабель.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#196

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

ех, пропало декілька моїх відгуків по музиці, яка "зайшла".

Коротко:

для любителів мінімал-техно-даунтемпо електроніки: Plasticman "Closer". Всього декілька звуків, які трансфоромуються протягом треку. але класна атмосферність і драйв одночасно.

джаз - Andy Bey "Tuesdays in Chinatown" - приємний голос і мелодії.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#197

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

ну шо... мало по малу пішов рух у бік 4 канального комбайну.

Паша почав роботи з нового корпусу, бо потрібно більше простору. Ясінь і фарбований люмінь.

Зробимо цього разу велике корито, де буде легше оптимально розмістити силові і слаботочні компоненти відносно одне одного.

Замовив на пробу LM4562 погратись між ЦАП і усьом. Зараз шукаю де під них зробити плату точно як по докам Нешнл Семікондактор.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 22
Повідомлень: 21932
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Has thanked: 23403 times
Been thanked: 13872 times
Вік: 56

Re: Sonido-DIY система

#198

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

А чего ты хочешь добится 4 канальным комбайном?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#199

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

- прибрати вплив НЧ і ШП з їх фільтрами одне на одного
- спробувати слаботочні фільтри ПЕРЕД усьом - зменшити вплив пас. фільтрів на роботу уся.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 227
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Sonido-DIY система

#200

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

викинув в одному місці вилку-розетку і пустив живлення напряму по моножилі. Приріст від відсутності такого контакту величезний, більше ніж від впливу самих дротів.
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”