З Різдвом Христовим! Всім мира, добра та затишку у рідних оселях! Зображення

Качественные релизы

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Has thanked: 9792 times
Been thanked: 8498 times
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Якість релізу

#176

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

мені як ПК-хлопцю більше підійшов би лінк на лосслес скачку)))) Поки не можу знайти щоб саме Джапен, ЮСА тільки.
Аватар користувача
PallMall
участник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 290
З нами з: 17 липня 2011, 12:37
Звідки: Lviv
Has thanked: 466 times
Been thanked: 170 times
Вік: 34

Re: Якість релізу

#177

Непрочитане повідомлення PallMall »

Взагалі, по Pink Floyd на цифрі є дуже крута тема на одному форумі. Якби ще по вінілу таку знайти.
http://netlab.e2k.ru/forum/index.php?s= ... opic=60747

Все більше і більше розчаровувався в цифрі, вибираючи мастеринги Final Cut. Аж поки не послухав перший австралійський пресс (там він підписаний як австрійський). Я навіть на роботу спізнився на годину, бо не міг відірватися, емоціям не було межі... А от японський 2005 року Division Bell не пішов - сухо і якось вилизано. Сподіваюсь, вініл порадує.
doctor-d7
новичок
Пости в темі: 4
Повідомлень: 91
З нами з: 06 січня 2012, 16:43
Has thanked: 66 times
Been thanked: 21 time

Re: Якість релізу

#178

Непрочитане повідомлення doctor-d7 »

Маю англыйський блакитний оригінальний Division Bell ,звучить добре,але до "старого" флойда далеко,а платівка досить коштовна,можливо ,що створено на цифрі варто слухати на цифрі ...?
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Has thanked: 9799 times
Been thanked: 10794 times
Вік: 68

Re: Якість релізу

#179

Непрочитане повідомлення Андреич »

PallMall писав:Взагалі, по Pink Floyd на цифрі є дуже крута тема на одному форумі. Якби ще по вінілу таку знайти.

Ось тут є майже все про всі існуючи релізи Pink Floyd
http://pinkfloydarchives.com/DiscTOC.htm

Ще один ресурс, але тільки по СД
http://www.pinkfloydcd.com/
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
PallMall
участник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 290
З нами з: 17 липня 2011, 12:37
Звідки: Lviv
Has thanked: 466 times
Been thanked: 170 times
Вік: 34

Re: Якість релізу

#180

Непрочитане повідомлення PallMall »

Андреич писав:Ось тут є майже все про всі існуючи релізи Pink Floyd
http://pinkfloydarchives.com/DiscTOC.htm

Без цього сайту не уявляю свого життя... :)
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Якість релізу

#181

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Цікава стаття

http://old.computerra.ru/own/377756/
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Has thanked: 9799 times
Been thanked: 10794 times
Вік: 68

Re: Якість релізу

#182

Непрочитане повідомлення Андреич »

Пам'ятаю цю історію, тоді ще фани з'ясували, що якісний реліз був використуван, як саундтрек до якоїсь компутерної гри, а на офіційному СД вийшов отой брудний кізяк із кліпінгом :biggrin:
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Якість релізу

#183

Непрочитане повідомлення alex-rael »

А я навпаки, можу все огріхи муз. матеріалу на тихій гучності визначити. Пам'ятаю, як в юності на репетиції однієї групи був і там на всю котушку все звучало і все подобалося, потім включив запис цієї репетиції вдома на тихій гучності і знайшов багато косяків у виконанні.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#184

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Якось переглядав маркування ті інші деталі CD й виявилося, що наявність 2-х IFPI не запорука належності до так званої "фірми". Наприклад, маю всі альбоми Sylvan, й тільки на 2-х з них є IFPI (більшість альбомів подарена та підписана мені безпосередньо учасниками групи під час виступів). А є інший варіант: останній Карфаген з 2-ма IFPI, але вироблений він був офіційно на заводі в Києві (не дивлячись на лейбл Caerllysi Music й будь-який натяк на виробництво в Україні був відсутній). Я вже не кажу про японськи диски (не ліві й не піратка), що були виготовлені офіційно на заводах в Італії, Литві або росії (а це факт).
Так що не завжди можна вірити тому, що написано на дисках.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#185

Непрочитане повідомлення alex-rael »

А хто як "бореться" з масою різних буклетів в японських міні-вінілах? Адже разом з диском та буклетом там ще японські буклети, каталоги та реклама. Добре, коли альбом має два отвіри (наприклад, Genesis - я тоді диск кладу в правий, а всю "паперову продукцію" в лівий), а от коли на лівій сторінці обкладинки отвір "заліплений" (в мене такі Yes, shm), доводиться все складати разом й потім, крім диска, приходиться витягувати всю "макулатуру".
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 9902
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Has thanked: 3763 times
Been thanked: 15219 times
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Первый фирменный CD

#186

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

В 1984
ABBA
The Visitors
Не сохранился.
Если не изменяет память - вообще самый первый CD диск в Мире
ABBA_-_The_Visitors_(Polar).jpg
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#187

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Дмитрий Медведев писав:В 1984
ABBA
The Visitors
Не сохранился.
Если не изменяет память - вообще самый первый CD диск в Мире


Точніше, в 1982
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%81%D0%BA
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 9902
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Has thanked: 3763 times
Been thanked: 15219 times
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Первый фирменный CD

#188

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

alex-rael писав:
Точніше, в 1982
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%81%D0%BA

Имел в виду, что мне попал в 1984. С моим первым CD проигрывателем
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
AndyN
новичок
Пости в темі: 1
Повідомлень: 38
З нами з: 31 серпня 2014, 20:55
Звідки: Киев
Has thanked: 34 times
Been thanked: 19 times

Re: Качество записи на виниле-"демократы".

#189

Непрочитане повідомлення AndyN »

У меня подозрение, что не у всех "демократов" свои заводы были. Делали винил "на стороне". Помню, у меня была польская пластинка Wifon, так там на самой пластинке была мелодиевская маркировка С-90 хххххх и звучание - чисто советское. Даже пластмасса - ну один в один "Мелодия", вот у Muza она была совсем другая, потоньше. Чехи вроде неплохие, но не очень звонкие, а может - материал не очень удачный попадался. Какие-то местного разлива группы и конечно Карел Гот. Румынский винил относительно хорошо звучал - а кто знает, что там был за завод? Вот у болгар явно свой завод, их отвратительный звук ни с кем не спутаешь, хотя лицензию клепали шустро, их много у меня было по 4 рубля. Но так как чисто болгарской музыки у себя не припомню, может, фонограммы пиратские использовали? Та же Амига - масса хорошая, а звук часто невыразительный. Но там, наоборот, мне только местные группы попадались. Попробуй их запиши толково.
Андреич писав:Серед польских видань, особливо джазових, теж є дуже гарні по звуку. Дійсно, Hungaroton і Pepita звучать по-різному. Те ж стосоується и чехів - Suprafon, Opus та Panton. Колись мені казали, що Opus був чеською фірмою, Panton - словацькою, а Suprafon - експортною. Схоже на правду, бо на Suprafon завжди друкувалося лого Artia-Praha, а то було єкспортно орієнтоване книжкове відавництво.

Ну, на дискогсе расписано. Пантон - словацкий. А Опус и Супрафон - просто лейблы разные, например, классика издавалась именно на Супрафоне. Хотя масса, мне кажется, у всех трех одинаковая, и шла с одного завода.
Аватар користувача
PallMall
участник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 290
З нами з: 17 липня 2011, 12:37
Звідки: Lviv
Has thanked: 466 times
Been thanked: 170 times
Вік: 34

Re: Якість релізу

#190

Непрочитане повідомлення PallMall »

Хто що може сказати про Pink Floyd - Division Bell на вінілі? Є сенс ганятися за оригіналом в плані звуку? В 1994 вініл вже не дуже якісний був... Як він в порівнянні з перевиданням 2014 року?
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Has thanked: 10026 times
Been thanked: 9929 times
Вік: 53

Re: Якість релізу

#191

Непрочитане повідомлення moose »

Скажіть, а в кого на Міделі Пінфлойда стадіон звучить як стадіон? В мене діск на Харвестi
http://www.discogs.com/Pink-Floyd-Meddl ... se/4137493 UK SHVL795 звучить наче кукурузу гризуть на не скандують.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Якість релізу

#192

Непрочитане повідомлення alex-rael »

moose писав:Скажіть, а в кого на Міделі Пінфлойда стадіон звучить як стадіон? В мене діск на Харвестi
http://www.discogs.com/Pink-Floyd-Meddl ... se/4137493 UK SHVL795 звучить наче кукурузу гризуть на не скандують.


На компактах звучить нормально (можна фанатські тексти пісень про Ліверпуль вивчити). Коли мав вініл (початок 80-х), теж довго здогадувався, про що там співають.
Anvar
новичок
Пости в темі: 4
Повідомлень: 54
З нами з: 30 квітня 2015, 23:57
Звідки: Ukraine
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Первый фирменный CD

#193

Непрочитане повідомлення Anvar »

VladimirNB писав:Очень печальная ситуация складывается в последнее время с качеством фирменных дисков. Получил пару дисков Venus (очень не дешевых) - нет вообще кода IFPI. Диски куплены в Японии. Качество записи очень посредственное. Хотя я очень уважительно относился всегда к продукции этой фирмы, качество записи всегда было эталонное.
Позавчера получил из Штатов диски Джона Зорна - качество дрянь дрянью, и тоже нет кодов , ни одного. Хотя имею в коллекции более 70 дисков фирмы Тцадик, качество всегда просто поражало. Многие тестовые диски звучат хуже. Еще ранее получал японского Гарбарека (стоят очень не дешево), звучание препаршивейшее, потом заказал те же программы на немецком ECM, втрое дешевле и по качеству просто отлично. Но выпускались они давно, это из выпуска прошлых лет.
Многие мои знакомые также жалуются. Я думаю что это тенденция.

Та же история с дисками от Venus Records. В посылке с CD Japan от марта сего года пришел диск Pharoah Sanders Quartet. Ballads With Love. Покупал ради звука. Творчество Ф. Сандерса очень люблю. Изданием разочарован. На фоне других дисков этого лейбла выглядит, мягко говоря, бледно. IFPI отсутствует.
На дисках Venus Records (из тех, что имею дома) вижу только один IFPI. Пример:Archie Shepp Quartet. Blue Ballads. 1996 IFPI L269.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#194

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Anvar писав:Та же история с дисками от Venus Records. В посылке с CD Japan от марта сего года пришел диск Pharoah Sanders Quartet. Ballads With Love. Покупал ради звука. Творчество Ф. Сандерса очень люблю. Изданием разочарован. На фоне других дисков этого лейбла выглядит, мягко говоря, бледно. IFPI отсутствует.
На дисках Venus Records (из тех, что имею дома) вижу только один IFPI. Пример:Archie Shepp Quartet. Blue Ballads. 1996 IFPI L269.

IFPI не панацея і не гарантія - маю багато фірмових компактів без IFPI, куплених в магазинах європейських країн. А є диски з двома IFPI, які зроблені в Україні (а лейбл висталений британський).
Ще тут про це трохи є
viewtopic.php?f=17&t=11868&start=25
Аватар користувача
CTAC
участник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 399
З нами з: 20 вересня 2012, 16:49
Звідки: Полтава
Has thanked: 135 times
Been thanked: 113 times

Re: Первый фирменный CD

#195

Непрочитане повідомлення CTAC »

alex-rael писав:IFPI не панацея і не гарантія - маю багато фірмових компактів без IFPI, куплених в магазинах європейських країн. А є диски з двома IFPI,


Сейчас то, что компакт фирменный, не является вообще гарантией ничего, ну кроме того что Вы как покупатель внесли свой посильный взнос всем кто был причастен к записи, и то не и то далеко всегда ;)

90% современных [url]фирменных[/url] CD лучше переписать на болванку и так слушать с болванки - настолько плохо звучат оригиналы, культура производства дисков упала ниже уровня средней болванки. :hi:

PS Всё вышесказанное относится только к тем кто пользуется классическими CD плеерами приличного уровня, новомодным проигрывателям качество дисков по барабану - лишь бы не прыгало.
Удивительное рядом, но оно запрещено...
Anvar
новичок
Пости в темі: 4
Повідомлень: 54
З нами з: 30 квітня 2015, 23:57
Звідки: Ukraine
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Первый фирменный CD

#196

Непрочитане повідомлення Anvar »

alex-rael писав:IFPI не панацея і не гарантія - маю багато фірмових компактів без IFPI, куплених в магазинах європейських країн. А є диски з двома IFPI, які зроблені в Україні (а лейбл висталений британський).
Ще тут про це трохи є
viewtopic.php?f=17&t=11868&start=25


Да это понятно, что не панацея. У меня есть диски, полученные непосредственно от авторов и исполнителей музыки. Есть там и вообще без каких-либо кодов и маркировок. Однако же звук везде хорош.
А вот это Venus разочаровал. Ждал от него привычно большего. И вот .... такое ...
Вы уж, если пишете так, то напишите - что по Вашему мнению есть панацея в данном вопросе?
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#197

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Anvar писав:
Вы уж, если пишете так, то напишите - что по Вашему мнению есть панацея в данном вопросе?


Звучання (особливо, коли є з чим порівняти).
Anvar
новичок
Пости в темі: 4
Повідомлень: 54
З нами з: 30 квітня 2015, 23:57
Звідки: Ukraine
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Первый фирменный CD

#198

Непрочитане повідомлення Anvar »

Согласен. Однако же далеко не всегда есть возможность послушать перед покупкой. И вы знаете за это.
Часто берешь "кота в мешке". Я сейчас за интернет-покупки говорю.
Мой первый CD Faith No More "King For A Day". 1995 года. Тогда же и появился. Вместе с Iron Maiden "The X Factor". Первый купил на Горбунова. А второй прислали из Англии. С разницей в три-четыре дня.
У меня тогда сплошь пиратки были. Еще болгарские и немного китайских. На китайцах попадались ошибки в названиях. Как сейчас помню альбом Нирваны с надписью "neverminG".
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6215
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Has thanked: 9449 times
Been thanked: 15479 times
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#199

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Anvar писав:Согласен. Однако же далеко не всегда есть возможность послушать перед покупкой. И вы знаете за это.
Часто берешь "кота в мешке". Я сейчас за интернет-покупки говорю.
Мой первый CD Faith No More "King For A Day". 1995 года. Тогда же и появился. Вместе с Iron Maiden "The X Factor". Первый купил на Горбунова. А второй прислали из Англии. С разницей в три-четыре дня.
У меня тогда сплошь пиратки были. Еще болгарские и немного китайских. На китайцах попадались ошибки в названиях. Как сейчас помню альбом Нирваны с надписью "neverminG".


Я мав на увазі порівняння з іншими виданнями того ж самого альбому (своїх або в знайомих). Наприклад, я мав класичний Yes, ELP або Genesis по 5 варіантів кожного альбому (в різних форматах) й зупинився на японських виданнях mini-lp (ELP - K2HD, YES-SHM...). Звісно, що коли перед тобою запечатаний диск (особливо нового або невідомого видавця), гарантії, що звучання буде таким, як бажалося, нема, але у своїй практиці я з цим зустрічався дуже рідко.

P.S. В пристойних музичних магазинах завжи є можливість прослухати альбом, що купуєш (правда не завжди там апаратура відтворення може повністю розкрити звучання альбому). Тут в пригоді можуть стати профільні форуми з людьми, якім довіряєте.
Anvar
новичок
Пости в темі: 4
Повідомлень: 54
З нами з: 30 квітня 2015, 23:57
Звідки: Ukraine
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Первый фирменный CD

#200

Непрочитане повідомлення Anvar »

Ваша мысль понятна. Я и сам довольно давно ищу не альбом, а определенное издание. Но... Вы пишете про Yes и ELP. Их вышло множество изданий. Я в барахолке вывесил небольшой списочек ЦД, которые мне нужны. Честное слово - буду брать все, что предложат. Если предложат, конечно. Вот там со звуком все совершенно ясно. Некоторые позиции издавались единожды, другие дважды.
По теме: в 99 году я уезжал на четыре года. Диски мои купил товарищ. Все за недорого. Лет пять назад я уже у другого общего знакомого на полке увидел мой Faith No More. К тому времени этот альбом у меня был в другом варианте. Но я все ж взял его себе (обменял на Whitesnake 1984). Даже сам не знаю зачем. Диск тот теперь или в машине или на даче.
Відповісти

Повернутись до “Музика”