З Різдвом Христовим! Всім мира, добра та затишку у рідних оселях! Зображення

Продам акустику Dynaudio Contour 3.0

Аватар користувача
Jaroslav
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3225
З нами з: 23 березня 2011, 17:22
Звідки: Львов
Been thanked: 16 times
Вік: 71
Контактна інформація:

Продам акустику Dynaudio Contour 3.0

#1

Непрочитане повідомлення Jaroslav »

Датська фірма Dynaudio має більш ніж 30-ти річну історію виробництва акустичних систем. Жорсткий контроль якості виробництва здійснюється на всіх його етапах, так як всі вони від виробництва корпусів і динаміків до остаточного складання здійснюються на власних фабриках.
Рітейл акустики 5000 $ .Для досягнення високої міцності і вібростійкості конструкції корпус Dynaudio Contour 3.0 в певних місцях посилений внутрішніми стяжками.
Блок кросовера розташовується в окремій камері – завдяки цьому вдалося виключити вплив вібрацій і резонансів на елементи, а також застосувати гранично короткі відрізки кабелів для з’єднання фільтрів з високоякісними позолоченими вхідними роз’ємами WBT.
Таким чином, чутливі елементи кросовера виявилися ізольованими від будь-яких негативних впливів. У конструкції Contour 3.0 застосований високочастотний динамік з подвійною магнітною системою – це гарантує йому високу потужність і прецизійний контроль за мікро переміщеннями поверхні, що випромінює.
На мембрану твітера нанесено спеціальне покриття, яке дало змогу отримати рівну АЧХ навіть вище 20 кГц без піків і спадів.
Інші частотні смуги відпрацьовують два НЧ / СЧ драйвери, оснащені великими конічними діафрагмами. Завдяки застосуванню двох динаміків вдалося досягти високої потужності і точності передачі сигналів різних амплітуд. Звучання моделі неймовірно живе – але без найменшої нестабільності, глибоке – але прозоре, динамічне – але дивовижно деталізоване.
Кришталева чистота високих частот заворожує. Здається, що високочастотний діапазон просто безмежний і єдиним обмеженням є лише особливості людського слуху. Підключення лампових підсилювачів робить високі частоти більш «округлими» додає їм трохи більше м’якості, що в першу чергу позначається на відтворенні класичної музики і акустичної інструментальної музики.
Середні частоти не менше бездоганні. При правильній розстановці в приміщенні прослуховування створюється враження, що звук не прив’язаний до акустичних систем і існує окремо від них. Чоловічий і жіночий вокал звучить дуже натурально, виконавець і всі музичні інструменти мають стабільне розташування в просторі як по ширині сцени так і в її глибину. Особливо сильними сторонами Contour 3.0. є відтворення рояля, духових і струнних інструментів. Суб’єктивно здається, що звук трохи висунутий вперед, що як би переміщає слухача в перші ряди концертного залу.
Низькі частоти це те, чим знамениті всі акустичні системи Dynauio.
Dynaudio Contour 3.0 це чудова акустика, здатна розкрити всі тонкощі музики.

Технічні характеристики

Кількість смуг: 3
Тип акустичного оформлення: Фазоінвертор
Частота розділу, кГц: 0,4 / 2,3
Чутливість, дБ: 86
Номінальна потужність, Вт: 200
Рекомендована потужність підсилювача, Вт: 125
Частотний діапазон, Гц: 30-21000
Номінальний опір, Ом: 4
Висота, мм: 1042
Ширина, мм: 218
Глибина, мм: 360
Маса: 34 кг
Акустичні системи в дуже доброму стані.Чудова макро і мікродинаміка. Насправді аудіофільне звучання.
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 2780 $
Вкладення
Dynaudio Contour 3.0 DSC_0511fm.JPG
Dynaudio Contour 3.0 DSC_0512fm.JPG
Dynaudio Contour 3.0 DSC_0513fm.JPG
Dynaudio Contour 3.0 DSC_0514fm.JPG
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Відповісти

Повернутись до “Speakers”